Epilasyon Uygulayıcısı Kurs Programı

 1. Ders Saati
  • 114 Saat
 2. Ders Süresi
  • 1.5 - 2 AY
 3. Ders İçerikleri
  • Cilt ve Kıl Anatomisi
  • Elektro Sistem ile Epilasyon
  • Foto Epilasyon Sistemi
  • Seri Atışlı DİODE Lazer Sistemi
  • Mesleki Yeterlilik Eğitimleri

Lütfen isminizi giriniz
İrtibata geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı giriniz.
Invalid Input
İletişime geçmek için yasal izninize ihtiyacımız var.

Katılımcı 114 saatlik ders programını ortalama 1,5 - 2 ay içerisinde tamamlar. Kurs saat ve günleri açılacak döneme göre hafta sonu veya hafta içi olarak değişmektedir. Kurs içerisinde %30 teorik %70 uygulamalar ile meslek kazanımları sağlanır. Öğrenci canlı model uygulamaları ile öğrenimini geliştirir.

Kimler Katılmalıdır?

Epilasyon konusunda, güzellik ve kozmetik sektörlerinde, uzman olmak isteyen herkes katılabilir.

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Eğitimimizin Amacı

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı eğitiminin amacı, Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Programımıza katılan öğrencilerimizin, epilasyon alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli elemean ihtiyacını karşılamak, insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitime katılan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Ayla Özkan Akademi öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale gelerek sektörde çalışmaya başlamaktadırlar.

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı İş İmkanları Nelerdir?

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşlarda çalışma imkanına sahip olurlar.

Katılım Koşulları ve Belgelendirme

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar; Adayın 18 yaşını doldurmuş olması, Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan adaylar Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılamazlar.

Epilasyon Uygulayıcılığı Uzmanlığı Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitimin sonunda “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerinin eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ & İLETİŞİM

ADRES

Vali konağı Cad. No:32/5 Ana Apartmanı
Nişantaşı / İSTANBUL

© 2021 ÖZEL NİŞANTAŞI AYLA ÖZKAN AKADEMİ GÜZELLİK KURSU

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.