Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi

 1. Ders Saati
  • 102 Saat
 2. Ders Süresi
  • 1.5 - 2 AY
 3. Ders İçerikleri
  • Microblading
  • Eyeliner
  • Kaş pudralama
  • Dipliner ve dudak renklendirme
  • Altın oran ile kaş ölçümü
  • Kıl ve yüz şekillerine göre uygulama

Lütfen isminizi giriniz
İrtibata geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı giriniz.
Invalid Input
İletişime geçmek için yasal izninize ihtiyacımız var.

Katılımcı 102 saatlik ders programını ortalama 1,5 - 2 ay içerisinde tamamlar. Kurs saat ve günleri açılacak döneme göre hafta sonu veya hafta içi olarak değişmektedir. Kurs içerisinde %30 teorik %70 uygulamalar ile meslek kazanımları sağlanır. Kalıcı makyajda canlı model uygulamaları büyük önem taşımaktadır bu sebepten öğrenci eğitim süresi boyunca birçok uygulama izler ve aşama aşama canlı model uygulamaları yapar. Öğrenci kurs süresince kimlere kalıcı makyaj uygulaması yapabileceğini, kalıcı makyaj tekniklerini, yüzde altın oran ölçümü yapmayı ve kişiye uygun çalışmalar yapmayı öğrenir.

Kimler Katılmalıdır?

Makyaj alanlarında, güzellik ve kozmetik sektörlerinde, uzman olmak isteyen herkes katılabilir.

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimimizin Amacı

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı eğitiminin amacı, Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Programımıza katılan öğrencilerimizin, mikroblading teknikleri, eyeliner uygulama, dudak renklendirme uygulaması ve pudralama tekniklerinde eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Kalıcı Makyaj alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.

Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitime katılan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Ayla Özkan Akademi öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kalıcı makyaj uzmanlığı eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale gelerek sektörde çalışmaya başlamaktadırlar.

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı İş İmkanları Nelerdir?

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, "make-up artist olarak kendi make-up stüdyolarında, başka make-up stüdyolarında, etkinlik & defilelerin backstagelerinde, kurumsal makyaj firmalarında" ve daha birçok konuda iş imkanına sahip oluyor.

Malzemeler

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi süresince Professional ürünler kullanılmaktadır. Eğitim süresince modellemelerde kullanılan malzemeler ve ürünler Ayla Özkan Akademi tarafından karşılanmaktadır.

1.5 Ay süren Kalıcı Makyaj Uzmanlığı eğitimimizin yanı sıra öğrencilerimize, tüm eğitim içeriğinin teknik detaylarının bulunduğu, eğitim süresince ve eğitim sonrasında önemli bir kılavuz olacak olan "Ayla Özkan Akademi Kitabı" ücretsiz olarak verilmektedir.

Katılım Koşulları ve Belgelendirme

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar; Adayın 18 yaşını doldurmuş olması, Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan adaylar Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılamazlar.

Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitimin sonunda “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerinin eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ & İLETİŞİM

ADRES

Vali konağı Cad. No:32/5 Ana Apartmanı
Nişantaşı / İSTANBUL

© 2021 ÖZEL NİŞANTAŞI AYLA ÖZKAN AKADEMİ GÜZELLİK KURSU

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.